Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek, ha a hullámosom...

Mit tegyek, ha a hullámosom nem hajlandó fürödni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szabadon mozoghat a lakásban és szeret a válladon/kezeden ülni, akkor vidd ki a fürdőszobába, engedj langyos vizet, és a két tenyereddel gyűjts össze egy kis vizet, mintha mosakodni akarnál. Ha kíváncsi a madár, akkor a kezedre fog szállni a válladról. Először talán csak iszik, de ha szerencséd van, meg is mártózik a tenyeredben.
2013. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hullámosok sivatagos, félsivatagos területen élnek Ausztráliában. Nincs olyan nagy igényük és szükségük a rendszeres fürdésre mint mondjuk egy törpepapagájnak. Szóval ha szükségét érzi (és van fent neki megfelelő "madárfürdető" edény) akkor meg fog fürdeni magától.



http://www.youtube.com/watch?v=wyfCMrqitWI

2013. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még nem vagyunk olyan jóban, hogy a kezemre vagy a vállamra szálljon, nem régen került hozzám. Már eléggé ráférne a fürdés, ráadásul most az egész feje és a hasa tiszta sárga a sárgarépától szegénykémnek :)

Mondjuk még inni se láttam, és semmi új dologgal nem tudtam felkelteni az érdeklődését (gyümölcs, fürdő-, ivóvíz, toboz, stb) De vidámnak vidám, és sokat eszik. (meg a tollát is gyakran borzolja).

Köszi az eddigi válaszokat!

2013. jan. 4. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

01-04 10:02

Erről az én hullámosomnak nem szóltak. :)

Ha van lehetősége mindennap megfürdik akár többször is.

2013. febr. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!