Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik az a hivatalos fórum,...

Melyik az a hivatalos fórum, ahol bejelentést lehet tenni az ablakom melletti szomszédos ház padlásán elszaporodó galambok ellen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nemtudok ilyenről...googleba nézz körül
2008. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Akármit csinálsz nem jelentheted fel mert nem veszélyeztetik a környezetet.Mégha kutyákról lenne szó akkor megteheted a feljelentést.Szokd meg őket.
2008. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De hát nem igaz, hogy nem veszélyeztetik a környezetet, hiszen bizonyítottan betegségeket terjesztenek, bakteriális fertőzést okozhatnak embernek és állatnak egyaránt!

Kisgyermekek, háziállatok (kutya, cica) veszélyben vannak a galambok által terjesztett betegségek miatt.

Egyébként még mielőtt az állatvédők rám ugranak, közlöm, nem azt szeretném, hogy megöljék a galambokat, csak azt, hogy az ablakom melletti padláson, ami egy lakóház padlása

ne szaporodjanak a galambok!

2008. jún. 3. 07:39
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Először is kezdjük ott hogy csak a vándormadarak terjesztik a betegségeket,vírrusokat stb.Nekem évek óta vannak galambjaim élek és virulok.Sőt még vadgalambokat is fogtam már meg,meg egyszer felneveltem egy vadgalambot is.És nem volt semmi bajom.Nem kell ezért majrézni a madárinfluenza már rég kiment a divatból.Különben is ha egy űállatorvos megvizsgálja a galambokat és azt mondja hogy egészségesek akkor sem tudsz semmit sem tenni.Ha pedig annyira majrézol a betegségektől kérjél a háziorvostól védőoltást.Ennyi!
2008. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igazán nem értem a fórumon válaszolókat! Azt kérdeztem, hogy melyik az a hivatalos fórum, ahol bejelentést tehetek az engem zavaró galambok elszaporodása ellen egy társasházban!

Vélhetően egy orvos, vagy tisztiorvos(?), de az is lehet, hogy csak egy minden lében kanál jól kioktatsokat" ott, hogy mely madarak terjesztenek betegségeket, továbbá védőoltásra buzdít. (Ebből gondolom, hogy biztosan orvos, ha így ért hozzá!) De ha tovább olvasom, többször is írja a "majré" kifejezést, lehet, hogy mégsem orvos! Sajnos nem tudom mit jelent a szó, bár az anyanyelvemen kívül németül, angolul és oroszul beszélek. De persze "indiai

nyelvjárásokat" nem ismerek...

Erősen csalódtam a Gyakori kérdések fórumban, messze alatta van annak amit eredetileg feltételeztem!

2008. jún. 3. 11:16
 6/19 anonim válasza:
100%
Polgármesteri hivatal--Környezetvédelmi csoport-nál tehetsz bejelentést!
2008. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
azt akarod elérni hogy a szomszédod ne tudjon galambokat tenyészteni ha nem szállnak a házadra akkor mit zavar téged inkább gyönyörködj bennük te is
2008. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mindösszesen annyi a komment, hogy csalódtam a gyakorikérdések.hu-ban. Közel fél éve feltettem egy szerintem normális, ráadásul közérdekű kérdést. Egyetlen normális választ kaptam, és a többi pihent agyú kretének, akiknek nincs kivel levelezniük, unatkoznak, vagy ennyire futja az agyi kapacitásukból, hogy kéretlenül hülyeségeket írjanak - természetesen név nélkül ugyebár...

Sokkal többet néztem volna ki a gyakorikérdések.hu-ból és sokkal hasznosabbnak gondoltam. Mindegy, nem kötelező használni szerencsére!

2008. nov. 24. 10:03
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
ha itt mindenki kretén akkor minek vagy még mindig itt nem kell ide jönni és irogatni egyébként meg azért irogatnak mert nem volt jó a kérdésed azt nem írtad le hogy míért ne szaporodjanak
2008. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Éppen tegnap olvastam, hogy a felnőtt lakosság szövegértelmezési képessége igen alacsony. Ime már példa is van rá.

Egyébként annyi a kérdés amennyit írtam, erre vártam volna választ. Nem gondolom, hogy meg kellene indokolnom, sőt ezzel már el is térnék a tárgytól erősen. A cél a rövid, világosan megfogalmazott kérdés, és lehetőleg olyan válasz ami használható és nem egy unatkozó agyhalottól érkezik!

2008. nov. 26. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!