Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj mellett...

Hullámos papagáj mellett lehet zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Persze csak szolidan, nem hangosan, és nem mélynyomóval.

De amikor elkezdek zenét hallgatni vagy filmet nézni, mindig elkezd hangosan csipogni. Gondolom azért, mert zavarja, vagy még nem szokta meg. Megszokja? Nem tudok mindig fülhallgatót felvenni.

Emlékszem az egyik ismerősömnek a dolgozószobájában volt a papagáj, és mindig szólt mellette a rádió, nem zavarta.

Meg fogja szokni? Ti tapasztaltatok ilyet?


2013. jan. 11. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

NEMSZABAD!!!valőszinuleg kiszakad a dobhártyája illetve megutál téged, nemfog hozzád szólni

én mint papagáj tulajdonos jol tudom,hogy ez tilos,T mint TILOS

2013. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tv-zek meg zenét hallgatok. Nincs vele semmi bajuk szerintem, csak "csicseregnek" közben (bár azt akkor is csinálják, ha éppen nem szól semmi). Szerintem normális keretek közt lehet.
2013. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam csak a jó zenére csipog, ami tetszik neki. Szereti a retro számokat, de a tucctucc nem tetszik neki. Nem üvöltetem mellette, de élvezi. :) Ha éneklek neki, akkor is csipog velem, ritmusra. Mértékkel, meg megfelelő hangerővel lehet, de ne süketüljön meg. :) Bár az enyémet a porszívózás se érdekli. :D
2013. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az enyéim is ezt csinálják, ha porszívózok vagy hajat szárítok akkor hangosan elkezdenek csicseregni, de én úgy vettem észre, hogy ez csak tetszik nekik, ha meg már nem reagál ilyesmire szerintem az csak azt jelzi h elkezdtek begyepesedni úgymond a papgájokXD
2013. jan. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Teljesen normális keretek között hallgatom, véletlenül sem hangosan!

2013. jan. 15. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!