Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja van ilyenkor a madárnak?

Mi baja van ilyenkor a madárnak?

Figyelt kérdés

Van kint erkélyükön egy etető, járnak is rá szépen mindenféle madarak. Ma reggel vmi folyamatos kopogásra ébredek. Felkelek,nézek ki, látom ám hogy egy madár, konkrétan egy meggyvágó, ül egy kint hagyott dobozon, egyszer csak odarepül az erkélyajtóhoz és az üvegen koppant rajta a csőrével. Visszaszáll a dobozra, majd ismét odamegy az üveghez és koppant. Ez így ment egy ideig. Még akkor sem ment el, amikor odaálltam az ajtó elé, csak akkor amikor megráztam a függönyt. Ilyenkor mit érez?

Az igaz, hogy a szotyi fogyóban van. 3 etető van kint, két faház és egy flakonból fabrikált, a flakonban még van szotyi. Az lehet, hogy a kajáért kopogott be? :D Vagy valami baja van?



2013. jan. 23. 10:34
 1/3 kalmangabor ***** válasza:
100%

Szép napot!


Valószínűbb, hogy a tükörképét látta, azt találta érdekesnek.

2013. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszírónak igaza van. Szerintem is tükörkép!
2013. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de azóta is, konkrétan most is csinálja, már az agyamra megy!
2013. jan. 25. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!