Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet a madarak tollvál...

Hogyan lehet a madarak tollváltását felgyorsítani?

Figyelt kérdés
9 hónapos nagy sándorpapagájom szárnytollait 2 hónapos korában visszavágták.(így is bűntudatom van,kérlek titeket ne ostromoljatok ezzel) azóta nem hullottak ki a csonka tollak. mindig próbál repülni, volt hogy leugrott a ketrecéről vagy kiugrott a kezünkből,de mivel repülni nem tud,mindig leesett és megütötte magát. valami tipp nincsen arra,hogy gyorsabban hulljon ki a tolla? S.O.S.

2013. jan. 30. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nimfám van de úgy tudom a tollváltás nem igazán különbözik a madaraknál. Nálam a nyers uborka napi sztinten és az én madaraim nagyon szeretnek "zuhanyozni" langyos vízzel ablaktisztítós spriccelős flakonban azt is majdnem napi szinten elvárják. Tapasztalásom szerint ez segítewni szokott rajtuk.
2013. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!