Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Törpe papagáj elsőnek? Panelba...

Törpe papagáj elsőnek? Panelban lakok.

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha párban vannak, akkor elprüttyögnek egymásnak és nem hangoskodnak.
2013. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt törpepapagájom és sajnos el kellett ajándékoznom-többek között- azért mert nagyon éles,erőteljes hangja volt és szinte egész nap nyomta a szövegelést,a családom pedig nem tolerálta,még a földszinten is nagyon hallatszott pedig elég nagy házunk van. Mielőtt bementem a szobámba mindig füldugót kellett használjak,annyira bántotta a fülemet. Mondjuk nekem mondhatni kivételesen jó fülem van,minden zajt meghallok. Szerintem panelba 2 hullámost vegyél. Nekem is lett azóta 2 hullámosom,velük semmi gond nincs,őket ajánlom inkább. Általában csak a fiú szövegel,az sem egész nap,és nem hangosan. Néha elkezdenek hangosan rikácsolni,de ez 1-2 perc alatt lezajlik,és utána megint szépen csendesen csinálják a dolgukat.
2013. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem kecskepapagájaim vannak és szerintem nagyon aranyosak. Mindegyik egy egyéniség. Először még csak egy tojóm volt, ami nagyon csendes volt, mikor nagyon jól érezte magát, akkor "cserregett" egy kicsit, de nem volt hangos... Szerintem a kecskepapagájok a legideálisabb ,madarak kezdők számára
2013. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
madarat kalitkaba? en a disznovenyeimmel kuszkodom, pedig vigyazok rajuk es sajnalom hogy telen szenvednek. detto panel. gondoltam akit halakkal megsajnaltam. jobb a panelba a noveny nem az allat sot ember sem nagyan)))))))))
2013. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem "lakok", hanem lakom!!! (nyelvtan!)
2013. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!