Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hattyú tényleg agresszív?...

A hattyú tényleg agresszív? Megtámad, ha közel megyek hozzá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem támad ha csak nézed, de ha piszkálod akkor megkerget :D
2013. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

húúúú :D

utálom őket

Balatonon hányszor betámadtak :D:D

Estefelé kimentünk éjszakai fürdésre és elfoglalták az egész partot meg a víz egy részét.Beakartunk menni aztán fújtatott meg csapkodta a szárnyát:D

2013. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi egész közel ültünk hozzájuk a parton minket nem bántottak, csak kunyerálták a kaját :D
2013. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
igen, tényleg megtámad, ha bántod/veszélyeztetve érzi magát éltalad. keménye oda tud "ütni" a csőrével, illetve jól megkerget. Balatoni vagyok, volt benne részem, amikor a bátyámék hergelték, aztán eliszkoltak. én, a legkisebb meg ott maradtam, úgyhogy rajtam akart revansot venni, pedig én nem is voltam benne. szóval verekedős és nincs igazságérzete :)
2013. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a Balatonon odamentem hozzájuk egész közel. Addig én sem tudtam róluk, hogy agresszívek. Olyan szép, békés állatnak tűnnek. Aztán olyat rám sziszegett az egyik meg már kapta oda a fejét felém, hogy akkorát ugrottam mint egy szöcske. A fél strand rajtam röhögött, hallottam:D
2013. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a Balatonnál kézből etettem őket meg a kacsákat is :) eddig eszembe se jutott, hogy agresszív lehet
2013. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Agresszívek, főleg a gúnárok.

"Az érdeklődők izgalmas madárgyűrűzési akcióban vehetnek részt, mert a majdnem háromméteres szárnyfesztávú, erős és harcos hattyúkat puszta kézzel kell elfogni".

[link]

2013. febr. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A házi liba gúnárjához hasonlóan szárnycsapkodással, sziszegéssel, komoly erejű csípéssel támadnak. A bütykös hattyú fészkelés idején a legagresszívabb.
2013. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!