Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Én most kezdtem el galambot...

Én most kezdtem el galambot tenyészteni és nagyon nagy örömet csinálnak nekem! Próbáluk velük jól foglalkozni! Kezdésnek ki mien galambot ajánlana nekem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 07:19
 1/9 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha valaki segitene!

És valaki szerint lehet a galambokat vegyesen tartani?

2013. febr. 19. 07:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenki haza beszél,én is ezt teszem tarts csak postákat.

Ezek a galambvilág telivérei,úgy is mondhatnám az elit.

Hol laksz?Akár versenyezhetnél is velük.

2013. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csévharaszton lakom Pest megye ha úgy könnyebb 13 éves vagyok de élek-halok a galambokér!

Most egyenlőre "1 párom" van:-Román hím és kék szives szegedi az a tojó!

2013. febr. 19. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:

17:25 vagyok azt kell eldönteni mit szeretnél tartani,a román az posta lehet a szegedi az magasröptű szerintem.

Én is így kezdtem összehordtam mindenféle galambot pávást,strasszert,pörklit meg amit találtam,aztán megjött az első posta beleszerettem.Kiemelkedett az intelligenciájával

a többi közül,a következő probléma az volt mi legyen a többivel,egy barátom elvitte és be szokatta őket.Aztán beléptem egy egyesületbe ez 6 éve volt azóta versenyzek.Ezt azért írtam le mert borzasztó gyorsan feltud szaporodni a létszám és ha szelektálni akarsz utána nagyon nehéz lesz.Pest környékén elég sok egyesület van,ha gondolod nézek neked ott valakit aki segít neked persze ha érdekel.Tavasztól indulnak a versenyek megnézhetsz egyet kettőt vagy akármi minden kötelezettség nélkül.De hidd el nekem ha szereted a galambot akkor a posta a legjobb választás és versenyezni kell,aki nem csinálja nem tudja miből marad ki.

2013. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És esetleg ha már sok a postám akkor el birok adni belölle?
2013. febr. 20. 06:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek.Esetleg Monoron a börzén,hobbi galambászoknak párszáz forintért.Komoly versenyeredménnyel rendelkező galambot nagy nehézségek árán el lehet adni

normális pénzért,de manapság nem igazán költenek súlyos ezreseket az emberek galambra.

2013. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már van 4 postám meg az a 2-ő amit leirtam !De azt a 2-őt elcserélem és télleg jobbak a posták!
2013. febr. 20. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a postákat ajánlom a legjobban, én Fejér megyébe lakok és én is régóta versenyzek. Ha nagyon belemerülsz a "tenyésztésbe" ajánlom a nemek szét választását, télire! 2 dúcom van, télire a hímek az egyikbe a tojók a másikba. márciusba meg egybe vannak engedve! És a fiatalok a tojók dúcába mennek. Páva,Magyar szarka keringő,Lahora,Szegedi magasszálló,Fodros,Strasszer,King,Posta,Budapesti magasröptü keringő /Pörtli/ Debreceni pergő,Kaposvári tigristarka, Birminghami pergő, soroljam még?! 5 éve már csak posta van.
2013. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Esetleg van facebook-od?vagy valami?Ott birnánk beszélni többet erről!

Ha van Neved ird le ahogy fenn vagy és képed is

2013. febr. 20. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!