Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szoktassam le a csipked...

Hogyan szoktassam le a csipkedésről a nimfa papagájom?

Figyelt kérdés

NE LINKELJETEK GOOGLE.T!!!!!

csak személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi!

január 16-án kaptam akkor még azt mondták hogy fióka rendes felnőtt hangja volt tudott repülni csak 1 cm-el volt kisebb mint a többi madár.

már másnap elkeztem szelidíteni és már rászáll a kezemre meg elvárja hogy simogassam csak nagyon sértődékeny és ha iskolába megyek délután csipked ez engem idegesít tudom hogy nem teljes erőből csip de ma már sokkal nagyobbat csípett és már kezd nagyon az idegeimre menni és félek hogy egyszer nagyon nagyot fog csípni.

eladni nem akarom mert nagyon szeretem



2013. febr. 28. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A csípős dolgokat nem az ízlelőbimbókkal érezzük. Nincs olyan, hogy csípős íz, a csípős az nem íz. A nyálkahártyát irritálja, a fájdalomreceptotokat.
2013. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
fájdalomreceptorokat
2013. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, nem értek hozzá, ezt egy papagájokkal foglalkozó szak könyvben olvastam.
2013. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!