Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik papagájt ajánlanátok?

Melyik papagájt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, rég óta szeretnék egy papagájt, és most lehet h kapok, ti melyiket ajánlanátok? "elvárásaim": szeretném megtanítani beszélni, ha kiveszem a kalitkájából ne fogja "menekülőre az irányt tehát, inkább mászkáljon, nyugodt legyen a kezemen, és szerintem ennyi (remélem értitek)Kinéztem pár fajt: Ara, Kakadu, hullámos, törpe, jákó és afrikai szürke papagáj.

2013. márc. 26. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsőként a hullámost ajánlom, azt is tenyésztőtől, aki kézhez szoktatta, de ha üzletben veszed, akkor nagyon fiatal legyen. Mielőtt megveszed olvasd el a neten a tartási szabályokat, ez nagyon fontos mielőtt hazaviszed.
2013. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valójában egyik fajnál sem biztos, hogy beszélni fog neked. Az hogy ne meneküljön, csak rajtad múlik, és azon, hogy el tudod-e nyerni a bizalmát, ami hosszú idő. Egyébként a jákó és az afrikai szürke egy és ugyanaz. Arát és kakadut tuti nem ajánlanék neked, a törpét pedig azért nem mert agresszívabbak lehetnek a többinél. Talán tényleg maradj a hullámosnál, és nem csak egyet tarts, hacsak nem vagy otthon a nap 24 órájában.
2013. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a nimfát javaslom elsőre. Ha szelíd madarat szeretnél akkor kézzel neveltet válassz, az biztosan szelíd lesz. Tisztán beszélni nem lehet őket megtanítani de a hímek hangokat jól utánoznak és fütyülnek. Az egyik nimfám anniyt beszél, hogy: madár,madárka,szia. ezeket nem tisztán mondja de jól kivehetően. Ja és az afrikai szürke és a jákó ugyanaz.
2013. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!