Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy érhetném el, hogy vakarás...

Hogy érhetném el, hogy vakarászhassam a hullámos papagájom buksiját? Láttam egy csomó ilyen videót, de az enyém nem hagyja magát.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

na ez érdekes. Nap közben nekem sem hagyja, de estefelé amikor már lement a nap, elfárad, megygyugszik az egész napos rohangálásba, akkor szokta engedni, na csak beteszem LASSAN a kezem, és akkor indul a simi. Látszik rajta hogy élvezi, forgatja a fejét, és tartja hogy hol kellene :D

De nap közben hattyúhalál, ha benyúlok. Bár 2 napja nap közben is megengedte a vakarásztatást, mert olyan kedve volt, és akkor abszolút nem volt fáradt - az én madaram holnap lesz 2 hete hogy velünk van, és most még egyedül van. Én nem a fejét, hanem azt a fül és szem alatti pöttyözött tollcsomókat szoktam birizgálni, annyira élvezi, tényleg, de a fejtetőt nem szereti! Na pl ilyenkor már aludni akar, de egy picit érdemes betenni hozzá a kezed hogy mit szól, hogy elfogad-e vagy menekül. Én azt gondolom, hogy nap közben van nálam jobb programja, én csak alvás előtti wellness-re vagyok neki jó :D

2013. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Milyen aranyos lehet! :)

Köszönöm a választ, holnap kipróbálom, most már alszanak.

Bár az enyém elég csípős, közelébe tartom az ujjam, már csipog (olyan fenyegetően) aztán jól belém csíp. :)

2013. ápr. 11. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Hello. Hogy haladsz?... itt mi ma naranccsal kísérleteztünk, ....hát elküldött a francba papagájul :D
2013. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de nem engedte :( De még nem adtam fel! :)
2013. ápr. 12. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel ! ;) bízom benned , sikerülni fog ! Hajrá ! ;-)
2013. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na elkaptam ma. De hiába vakarásztam finoman, egy picike ideig tűrte, aztán menekült el. :) Hááát mindegy, kénytelen lesz hozzászokni, hogy "néha" megszeretgetem. :)
2013. ápr. 15. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!