Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár ez?

Milyen madár ez?

Figyelt kérdés
Főképp Pécsen látom őket, kicsit olyanok mint a varjak, csak vékonyabbak, a fejük teteje meg a testük szürkés tollazatű, hosszúkás a csőrük és meglepően okosak.

2013. ápr. 19. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószüleg csókákra gondolsz.
2013. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem dolmányos varjú lehet. Én is szoktam látni őket, főleg a kertiből uránba vezető elkerülőn. Ott a kiskertek alatt a földeken általában nagyon sokan vannak. De máshol is gyakoriak.
2013. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, biztos hogy dolmányos varjú
2013. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bár eléggé hasonlít a két madár, de én a csókát láttam ma. Érdekes kis jószágok, szívesen gondoznék egyet...:)
2013. ápr. 19. 22:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok, hogy Pécsen, hol élnek nagy számban csókák?... szeretnék egyet levideózni, pár jó képet csinálni róla.
2013. ápr. 20. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondom szerintem gyere ki kertibe, és lent az uránba induló elkerülőnél rengeteg van.
2013. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg nem tudna befogni nekem egyet?:D Vagy egy dolmányos varjút?:)
2013. ápr. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!