Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájon nagyon rágós...

Nimfa papagájon nagyon rágós lett mostanában mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent megrág, de a kedvence az elektromos vezetékek. :)

A laptop táp kábelt, a hangvezetéket mindent megrágott már rézig. És ez számomra kellemetlen. A papagájnak mind1 nem rázza úgysem meg az a pár volt. de mégis mit tegyek, mert ez így nem meg és bezárni nem szeretném... Csőrkoptatója van nem lehet ráfogni, hogy csak koptatni szeretné, játéka is van.



2013. ápr. 23. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem papagáj szokás. Az én nimfám is ezt csinálta nem lehet védekezni ellene. Egyébként vigyázz, mert az a "pár volt" is lehet veszélyes a nimfára, egyrészt az állatok sokkal érzékenyebbek az elektromosságra, másrészt meglehetősen kis testű. Tehát ha nem akarod, hogy összerágjon mindent csukd be.
2013. ápr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ezt akarom elkerülni, hogy becsukjam mert ha becsukom és ott vagyok rikácsol és össze-vissza ugrál a kalitkában és összetöri magát. :(
2013. ápr. 25. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel mellé egy párt? Lefoglalnák egymást, és akkor nem rikácsol, meg "töri össze magát" esetlegesen.
2013. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!