Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S.! A papagájom elrepült!?

S. O. S.! A papagájom elrepült!?

Figyelt kérdés

Kint volt a kertbe a kalitkája és én bementem 1 percre és addig egy macska felborította a kalitkáját, kinyílt az ajtaja és felrepült egy közeli fenyőfa tetejére.


Most mit csináljak?


2013. máj. 4. 16:21
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy él, mint a többi itteni madár... repül sokfelé, de mindig itt van a közelben.


Igazából ha neki így jó, így érzi magát szabadnak, akkor én nem bánom ha nem jön vissza. Az a lényeg, hogy neki legyen jó. Nem hiszem, hogy sok madár szeret egy 1X1 méteres kalitkában maradni egész életében.

2013. máj. 7. 19:57
 22/25 anonim ***** válasza:
Remélem visszatért! Egy fogságban született és nevelkedett madárnak sajnos nagyon kevés esélye van a túlélésre.
2013. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Most még találni fog élelmet, majd télen lesz neki nehéz. Ha még addigra sem megy vissza és él, rakj ki neki valamilyen madáretetőt.


Amúgy madáretetővel simán betudnád fogni most is...

2013. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem nimfa papagáj? Ma talált egyik ismerősöm egy nimfa papagájt az Europarkban.
2013. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nimfa, de nem Budapesten lakok.
2013. máj. 16. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!