Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S! Meg fog halni!...

S. O. S! Meg fog halni! Szerintetek? :-[Hullámos papagáj

Figyelt kérdés
Ma 3 órakkor kiengedtem a szobába reptetni,5 órakkór jöttem haza,hogy visszategyem a kaliba,de nem találtam,és kiderült,hogy beszorult a szekrény mögé.Ott kapart egy ideig,majd elhalgatott.Szerintem az én Flórikám meghalt....Nem lehet a szekrényt elmozdítani,mivel a családom együtt sem tudja a szekrényeket elmozdítani.Holnapra ha nem tud kijönni akkor meghal odabenn.Mi legyen?

2013. máj. 10. 21:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

A hullámosokkal óvatosan kell bánni röptetésnél. Anya hullámosa úgy pusztult el, hogy nekirepült a szekrénynek. Senki se volt hibás, de megtörtént.


A te papagájod, a te felelősséged. Az állattartás ugyanis felelősséggel jár. Ha beszorul a madár, valahogy toljátok el a szekrényt, hívjatok szakembert, vagy dugjatok be valamit, amibe belekapaszkodik amíg kihúzzátok. Ne ülj a gép előtt, segíts a madaradon!

2013. máj. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen ki kell szedni.

Vagy az nem jutott eszedbe, ha már szegény szomjan/éhenhalt, akkor pár nap múlva milyen szag lesz a lakásban?

2013. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg verjétek szét a szekrény hátfalát, hogy be tudjatok nyúlni. Most az semmivel sem jobb, ha otthagyod elpusztulni. Sőt, az állatkínzás.
2013. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szekrény felér a plafonig, hogyan tudott mögé esni, vagy akár közé szorulni?
2013. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen de egy arapapagájjal. mi a szekrényt egyszerre húztuk a kalitkát" úgy raktuk h a madár lássa.

így mihelyst ki tudod menni egyből berepült.... Szólj ha van valami!

2013. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Mi van a kis Flórival?... Remélem, sikerült kivenni onnan.
2013. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
70%
Te ennyire szereted az állatod!!??Ha én a te helyedben lennék már rég szétszereltem volna érte azt a szekrényt!!! Most melyik a fontosabb: megmenteni a madarad vagy végre eltolni azt a szekrényt?!?
2013. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Már három napja van a szekrény legalján.Mivel nagyon régi,még a nagymamáeék veték amikor itt laktak.Próbáltuk elmozdítani,de túl nehéz,és majdnem ránkdőlt az üvegezett teteje.Kép a szekrényről: [link] Tippek ahhoz hogy valahogy arréb tegyük?Anya segített,és felmásztam a tetejére,és bevilágítottam,de nagyon magas,ezért nem láttam,meg kb alig van hely,a fal és a szekrényem közt.Ha nem tud kijönni és meghal,akkor jönnek rá kukacok?Büdös lesz?Betegségeket adó?
2013. máj. 12. 09:34
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ki pakoltatok a szekrényből mielőtt mozdítottátok?


1 hete pont ilyet szállítottunk öcsémmel. Nem valami nagy cucc.


Szerintem már meghalt. Élelem nélkül 3 napnál nem nagyon bírják tovább. Elkezd rohadni, remélem büdös lesz rendesen. Ennyit minimum érdemelsz mint felelőtlen gazda :)

2013. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ti aztán az emberi faj díszpéldányai lehettek. Ne aggódj nem lesz büdös, a kis manók elviszik a rothadó állatot.
2013. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!