Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S! Meg fog halni!...

S. O. S! Meg fog halni! Szerintetek? :-[Hullámos papagáj

Figyelt kérdés
Ma 3 órakkor kiengedtem a szobába reptetni,5 órakkór jöttem haza,hogy visszategyem a kaliba,de nem találtam,és kiderült,hogy beszorult a szekrény mögé.Ott kapart egy ideig,majd elhalgatott.Szerintem az én Flórikám meghalt....Nem lehet a szekrényt elmozdítani,mivel a családom együtt sem tudja a szekrényeket elmozdítani.Holnapra ha nem tud kijönni akkor meghal odabenn.Mi legyen?

2013. máj. 10. 21:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

HÁT EZ MOST KOMOLYAN KIAKASZT!!!! Ez egy elemes bútor, azt írtad hogy a vitrines része majdnem rátok esett, tehát alátámasztod azt, amit gondolok. Amúgy nekünk is ugyanez a fajta van csak világosabb színben. EGY ÓRA ALATT kiszedhető. Mi ketten vagyunk csajok, és simán arrébb szoktuk tenni ha átrendezzük a szobát. Három nap után meg ne reménykedj. Szegény Flóri, csúnya vége lett szegénynek. De egy kis hullámos nem bír ki egylegfeljebb 2 napnál többet, ha még stressz is járul hozzá és extrém a szituáció/körülmény. Komolyan, nagyon tesze-tosza vagy.

Amúgy halogathatjátok, annál büdösebb lesz szegényke. ...Úgy viselkedsz, úgy írsz, mintha kb 10éves lennél, és kisiskolásokkal lennél körülvéve- mondom, mi 2 nővel húzgáltuk az ugyanilyen modellt. Persze egy minimális ész kell: ki kell belőle pakolni meg a rögzítéseket le kellett szedni.

2013. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Egek. Ha az én papagájom esne be valahova, már rég szétszedtem volna a bútort (ha nem tudom elmozdítani)

Valószínű hogy elpusztult, de talán még életben van. Ne ülj a gép előtt, inkább siess, lehet hogy perceken múlik az élete.

A képernyő előtt nem tudunk semmit se tenni. Amúgy jól mondták előttem, egy ilyen szekrényt nem lehetetlenség megmozdítani. Siess, és mentsd meg Flórit!


Ha elpusztult, hamarosan szörnyen büdös lesz. Mindenképp csinálnod kell valamit a szekrénnyel. És ajánlom, legközelebb inkább plüssállatkát tarts. Annak nem lesz túl nagy baja, ha beesik valami mögé.

2013. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Mindenképp meghal ha ottmarad. Ha nem hal éhen, akkor kiszárad.

Imádom az olyan "felelősségteljes" gazdikat, akiknek baja esik az állatának, és segítség nélkül beül a gép elé, és abban reménykedik, hogy elolvassa egy telekinézissel foglalkozó mágus. Nem tudok átmászni a számítógépen, hogy eltoljam a szekrényed. Oldd meg. Szólj a szüleidnek, szomszédnak, szakmbernek

2013. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem szárad ki :D a papagájok hamarabb halnak éhen, mint szomjan. A természetben is a hullámos papagájok, sokszor egy hétig nem jutnak vízhez.


Náluk ez fordítva van. 3 napig bírják kaja nélkül, több mint egy hétig víz nélkül.

2013. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Figyelem!Anya segített,hogy felmásszak a szekrény tetejére,és egy lámpával bevilágítottam,és sehol sem volt,tehát szellőztetéskor kijutott,és elrepült,mert tényleg nem láttam,csak a földet.De még.mindig jobb,hogy kirepült,mintogyca szekrény mögött érje a halál.
2013. máj. 12. 21:41
 26/28 anonim ***** válasza:
Kedves 24-es, tudom, de azt is tudom, hogy ha a kérdezőn múlik, egy hónapig is ott sínylődne szegény madár (teteme)
2013. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen szekrények alja ÜRES, kb 10 centis üres rész van az alján VÉGIG. Maradhatsz abban a tudatban, hogy kirepült. De vennék a helyedben légfrissítőt, ha már semmiképp nem mersz vagy nem akarsz benézni a szekrény aljára. Nem a fal tövébe hanem oda, ami az egész szekrény alatt van. Szegény Flóri. ...Bár az sem jobb, ha esetleg mégis ki tudott volna menekülni a szekrény mögül, mert kinn is halálra van ítélve. De azért ez utóbbi inkább elfogadhatóbb módja a pusztulásnak... Kedves kérdező, bocs, de vagy már 12 éves?.... Mert csak tájékoztatásul lennék kíváncsi, nagyon tapasztalatlannak tűnsz. Semmi közöm amúgy. Bocs.
2013. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Elég nyomorult a kérdező az őt körülvevő emberekkel együtt.

Ugyan ilyen szekrényem van, csak feketében és szélesebb (mert több (7) van összerakva egymás mellé, a képen 4 van). Eddig 3× voltak pakolgatva (szoba átrendezés miatt) és egyszer sem jelentett gondot arrébb mozgatni. Persze előtte mindig kipakoltuk és a rögzítéseket eltávolítottuk...

2013. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!