Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék madarat tartani....

Szeretnék madarat tartani. Kezdőnek mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, a világ végén, szomszédok alig, mellettünk erdő. Ide szeretnék egy madarat, akivel foglalkozhatok, ugyanakkor repülhet is, mikor szeretne. Felnőtt vagyok, nem csak fellángolás lenne.
2013. máj. 17. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szarkát javaslom. Én 18 éves koromban neveltem egy fiókát, nem annyira kis korától, még nem tudott rendesen repülni, de a fészket már elhagyta. Magamhoz vettem, három hétig volt velem, aztán elengedtem. (panelban lakunk) De ha majd kertes házam lesz biztos, hogy lesz még szarkám. Elképesztően intelligens, és követeli a társaságot. Nagyon hamar megbarátkozik az emberrel, szinte egy-két óra alatt teljesen elfogad.

De ugyanígy szerintem bármilyen varjúfélét tarthatsz, ami nem védett. Igen okos madarak. Azt olvastam, van ahol lehet venni is fiókákat.

2013. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Zebrapintyet! De csak párban:)
2013. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!