Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nagy sándor papagájok...

A nagy sándor papagájok tartásáról kérhetnék részletes infót?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 3 hetes fiókát, de nem tudom, be tudom e vállalni. Egy ilyen fiatal madarat hogyan kell gondozni? Hányszor kell etetni, mivel? Egyáltalán mennyibe kerül egy nagy sanyi tartása majd a későbbiekben? Milyen eledelre van szüksége? vitaminok, stb? Aki ír, kérem részletesen írjon le mindent, hogy eltudjam dönteni, lesz-e elég időm vagy pénzem rá. Nem akarom úgy megvenni hogy aztán később jöjjek rá, nincs rá pénzem vagy időm..

az e-mail címem: nemethadri85@gmail.com



2013. máj. 28. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyam nagyon részletesen nem tudom leírni de amit tudok írom:

Kell venni spec. nevelőtápot ami 5-8eFt 1kg ezzel eleinte 2 óránként kell etetni (éjszaka is), majd 3-4 hetes kortól már nem igényli az éjszakai etetést.Ha felnő nagypapagáj kaját kell neki venni és naponta zöldséget gyümölcsöt adni neki.Nagy kalitka kell számára és abba sok játék, ha egyedül van ne unatkozzon.

2013. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én Sanyim most 3 hónapos egy hónapos korától nevelem én. A madár 25 ezer volt a táp 7 ezer. Én 3 óránként etettem éjel nappal még 2-3 hétig aztán már csak napi 3x(reggel,délbe,este). Mikor már kicsit nagyobb, tegyél be neki fürtös kölest(azon könnyen megtanul enni)+ tegyél be neki nagypapagáj eleséget(szotyit imádja).Ha már rendesen eszeget mindenből akkor elég reggel este etetni és egy idő után már nem veszi majd el a kaját(1-2 hét) és teljesen önáló lesz. Az elején elég sok pénz(nagy kalit, madár, tápszer) de napi fenntartása már nem drága nagypapagáj eledel+gyümölcsök.
2013. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak számomra nagyon! :)
2013. máj. 29. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!