Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet állatokat vinni bevásárl...

Lehet állatokat vinni bevásárlóközpontokba?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy vajon megengedi-e a boltok szabályzata, hogy állatokat vigyünk be? Amennyiben van egy madaram, amire hámot teszek, biztosítom, hogy ne repüljön el, lehetséges bevinni? Azt tudom, hogy Amerikában a Walmart engedélyezi, de nem tudom, hogy van ez Magyarországon.

2013. jún. 25. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Pelenka is lesz rajta, meg csőrkosár, meg lábtyű?
2013. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem engedik.

Ha beteszed egy szállítóba akkor főleg.


Bár én személy szerint nem tenném ki ekkora stressznek a madaramat.(Hangzavar, tömeg...)

2013. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félig tartozik ide csak, de nem kell ahhoz Amerikába menni, hogy beengedjék az ebeket. pl Németországban mindenhová beengedik őket, több fényképpel tudom igazolni, tavalyi képekkel is, hogy igazam van (persze privátban). Érdekes, hogy a legdrágább holmik, ékszerek, cipők között flangálnak a kutyák, persze pórázon, és nincs kutyakaka, sem szétszaggatott holmi, dekoráció (amit itt sokan felhoznak ellenük hogy jaj akkor mindennek)!!!! Sehol nincs gond belőlük. (legérdekesebb számomra az volt, hogy nem a magyarféle plázákban (sok üzlet, külön kirakatokkal) volt ez a leggyakoribb, hanem az egybenyitott, 5-6 szintes áruházakban, ahol külön részlegek vannak... szóval előfordulhat, hogy ha Németországban ez így van, akkor hamarosan nálunk is így lesz. De jó lenne!
2013. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lenne jó.
2013. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!