Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarat ajánlatok...

Milyen madarat ajánlatok akinek ha fütyülök esetleg odarapül, nem bánja, ha kézbe vesszük és ki lehet őket vinni repültetni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
hullámos papagáj
2012. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy ki lehet vinni reptetni? Csak úgy vagy hámmal?


A papagájokat meg lehet tanítani arra hogy ha hívod őket menjenek oda hozzád és ha megszelídíted azaz elnyered a bizalmát valószínűleg simogatni is tudod majd. A nimfákra és a náluk nagyobb/nehezebb papagájokra lehet venni hámot. Amihez ha lassan,fokozatosan hozzászoktatod ki tudod vinni pl. a kertbe. És ha a pórázhoz készítesz valamilyen erős,strapabíró de mégis nagyon könnyű anyagból meghosszabbítást reptetni is tudod.


Én a nimfapapagájt ajánlom neked.

2012. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. aug. 19. 00:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg hám nélkül?
2012. aug. 19. 00:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Galamb.
2012. aug. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy sólymot, meg sast is lehet így reptetni, helyesebben videót láttam már róla, de igazából többet nem tudok. de engem is érdekelne egy ilyen madár, csak én sast akarnék.
2012. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 facsont válasza:
Milyen madarra gondoltal? Gyerekkoromban egy skarlatnak nevezett betegseg utan egy honapig nem mehettem iskolaba. Szegeny megboldogult anyam akkor vasarolt 11 kislibat! Legeltetes kozben mialatt en apam pufajkajan a zsiros kenyeret majszoltam es a Tenkes kapitanyat,Dekany Andras hajos torteneteit olvastam a kislibak melletttem legeltek! Minden libanak neve volt! A zsiros kenyeret ettek a kezembol! Most Angliaban elek! Itt a tel nem igazan komoly! Rendszeresen etetem a madarakat. A madarak nem kell hogy futyuljek ,ha meglatnak ,meghalljak a kalapacs hangjat amivel a szaraz kenyeret torom,jonnek! A legbaratsagossab madar a vorosbegy verebalkatu,az angolok nemzeti madara! 40cm volt a legkozelebbi kontakt!
2012. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!