Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A fürjeim 2 honaposak, és...

A fürjeim 2 honaposak, és néhány már kezdett tolyni. Mi történhetett az egyikükkel, reggelre nem állt lábra?

Figyelt kérdés
védekeznik ,hogy ne fogjam meg, de gyengének érzem, nem is eszik, nem is iszik akkor sem ha fogom, vagy odarakom az ételhez....belekostol, és annyi....anyum egy tiszta fehér tolyást segitett ki belöle. Lehet kalcium hiány vagy ilyesmi? A többinek egészséges a tolyása is...

2013. jún. 27. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is nem tolyás, hanem tojás, másodszor pedig én is valami kalcium hiány, vagy esetleg D vitamin hiány, ezért em tud lábra állni, mert nincs ereje, valami vitamin hiány az biztos!
2013. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Puha a tojás héja, nem jön ki, vagy összetört benne, ebbe a madarak belepusztulhatnak. Szerezz be gyorsan B1 vitamint vagy Polybét, áztasd be, aztán a folyadékot vedd az ujjadra, úgy itasd meg. Keserű, de én így mentettem meg a kanári tojókát.
2013. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tyúktojás héját mosd meg langyos, tiszta vizzel, törd össze apró darabokra és add be nekik. Az eleségbe keverj kalciumos kiegészítőt (állatkereskedésben lehet kapni). Ha szabadon vannak, a madarak (tyukok) a falat is kikezdik.
2013. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ki jött belőle a tojás, már nem lesz baja.
2013. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!