Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Normális az hogy a hullámos...

Normális az hogy a hullámos papagájom eteti a nimfám? :D

Figyelt kérdés
mind a 2 fiú,legalább is úgy tudom. kb fél éve 1 kalitkában vannak és ma azt vettem észre hogy a picur eteti a nimfám:D
2013. jún. 30. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán, kellene mind a kettőnek 1 pár.De ha raksz fel képet meg tudjuk mondani a nemüket.
2013. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát az orra vagy milye a hullámosnak kék színű és olyan másfél éves már,tolla színe vad színü.


a nimfa még nincs 1 éves a feje még olyan szürkés inkább a farktolla nem csikos, de már fütyölget 1 csomót :D

igyhogy szerintem az fiu.

nem találtam képet rólluk azért írtam le ezt.


meg a tenyésztőm is azt mondta hogy fiú, megbízható tapasztalt tenyésztő.

noh de a nimfám az szelíd és nem szeretnék neki párt venni,foglalkozom vele mindíg amennyit csak tudok. és még a hámhoz is szeretném hozzá szoktatni.

a kalitkám nem elég nagy ahoz hogy mind a 2-nek legyen párja.

mérete:70x48x80 cm-es a kalit

lehet hogy nem a legjobb mind2-nek de próbálom minnél többet kiengedni őket

örülök hogy 1 ilyet is tudtam szerezni nekik.

2013. júl. 1. 11:11
 3/6 A kérdező kommentje:
1 fiú hullámos még esetleg beférne melléjük?
2013. júl. 1. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hullit veszel akkor inkább tojót vegyél a hímed mellé és akkor majd békénhagyja a nimfát, inkább a fajtársát,párját eteti majd.
2013. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, csak nemtudom hogy elég lenne e az a kalit 3 madárnak:S
2013. júl. 2. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hogy elég e annyi madárnak, de egy pár tetőlécből és dróthálóból olcsón lehet csinálni nagy kalitot..mi is így csináltuk és fele annyiba se volt mintha boltba vettük volna.
2013. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!