Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha a szobámban akarok 1 vagy...

Ha a szobámban akarok 1 vagy 2 hullámos papagájt tartani, az ürülékük mennyire lenne büdös?

Figyelt kérdés
Tervezek 1-2 papagájt, viszont még nem tudom, hogy kint (kertes ház) vagy bent legyenek... esetleg ha kint ki akarnám őket venni kirepülnének.

2013. júl. 11. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A hullámosok nagyon repülékeny madárkák, nagyon könnyen kicsusszannak a kezeid közül, ha nyitod a ketrecajtót. Nekem benn vannak, de pl most ül az ablakban a ketrec, és mehet a kommunikáció a külső madarakkal. Ha röptetés van, minden második nap, akkor a házban minden ablak ajtó papagájbiztossá van téve, nehogy beszoruljon vagy kirepüljék. A kaki nem büdös, mivel kicsi madarakról van szó, de ki kell figyelni, hogy milyen helyet szúrnak ki ülésre, oda akár lehet tenni rudat is, de mondjuk én épp rongyot teszek vagy papírtörlőt és oda megy a kaki, nem a kőre - ajánlatos felszedni nehogy hangya megtalálja, mert szereti.. Kinn nem tartanám. Nekünk régen környékbeli macskák letornászták és felborították a ketrecet, nagyon sokáig tartott amíg visszanyerte az eszét a madár, mert akkora volt a sokk, nagyanyám madarát meg megette a saját macska - addig ügyeskedett míg ki nem szedte.
2013. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem büdösek. Régebben nekem is volt egy pár a szobámban, mikor nem kaptak tojást nem voltak büdösek. Ha tojást kaptak akkor nagyon. Télen egész jók voltak, nyáron költöztek kifele a szobámból.
2013. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!