Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen fajt ajánlotok egy...

Gas72 kérdése:

Milyen fajt ajánlotok egy viszonylag kezdőnek?

Figyelt kérdés
2 hullámos papagáj után kedvem lenne egy másik fajhoz is. Eddig a nimfapapagájt tartom esélyesnek.

2013. júl. 16. 16:18
1 2
 1/12 acelsziv ***** válasza:

Nimfákat könnyű tartani, csak helyigényesek.

Esetleg zebrapinty. Nagyon aranyosak és szépen csiripelnek.

2013. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A hely szerintem nem probléma, de azért hogy tudjam, milyen nagy kalitka kéne egy nimfa párnak, és egy ilyen mennyibe kerülne? Kösz a választ :) egyébként papagájfélékben gondolkodom, ez esetben kakadufélében :)
2013. júl. 16. 16:53
 3/12 acelsziv ***** válasza:
Mi a nimfa -párnak csináltunk egy 1mX80cmX80cm -es kalitkát. Fából csináltunk keretet, arra pedig csibehálót húztunk. Az egész egy nagy fatálcán feküdt, így lehetett takarítani is. Csodásan elfértek benne keltetővel, ülőrudakkal, hintával együtt.
2013. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
olyan fajt amihez ért mielőtt megveszi
2013. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindent el lehet olvasni a netről, gyakorlatban is tartottam madarat, de mivel változtatni szeretnék, gyakorlatban nem tudok semmi új madarat tartani. Elméletet szerintem tudom. Ez elég a hozzáértéshez, kedves utolsó?
2013. júl. 16. 21:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Nimfa, énekes, rozella, kis sanyi? Tenyésztésre kellene vagy csak kedvencnek?
2013. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kecske papagáj is jó kezdőknek.

Nem hangoskodik, ezért lakásba is ideális. Mivel gyorsan szelidül, ki is lehet engedni a szobában.


Ezeken kívül rettentő szórakoztató is. Mekegő hangot ad, a lábával eszik, vagy kapirgál vele mint egy tyúk.

Rettentően kíváncsi természetűek, ezért könnyen szidíthetőek.


Az áruk se vészes, 3000-4000ft.



Ha Youtube-ra beírod, hogy "Kakariki" akkor még videókat is találsz róluk.

2013. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy jól tartott papagáj tudtommal sok évig elél, néhány éves tapasztalat után megpróbálkoznék a tenyésztéssel is. A kecskepapagáj könnyen beszerezhető ill. szaporítható? Az eddigi válaszokat köszönöm :)
2013. júl. 18. 00:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egy kő lenne megfelelő....:D Nem kell etetni, nem kell sétáltatni, nem kell itatni, nem kell takarítani utána...:D
2013. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nálatok lehet családi üzlet köveket tartani, és itt ajánlgatod magatokat, de egy tök normális kérdésre nem Humor Heroldok abnormális válaszait várom. Ha pedig mégis viccnek szántad, hát akkor őszintén sajnállak :S
2013. júl. 19. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!