Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megoldható, hogy valaki...

Megoldható, hogy valaki fogságban feketerigót tartson? Hogyan?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jó nagy kib..ás lenne csóri madárral, ne csináld.
2013. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha a börtönőröknek oké, akkor valószínűleg megoldható.
2013. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igazi szemétláda vagy, ha szegény madarat be akarod zárni.
2013. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kedves montihun, az nem kiszúrás a papagájjal ha bezárod egy kalitkába? de mondhattam volna kanárit vagy pintyet is sőt egyéb kedvencként tartott madarat...


kérdezőnek: a feketerigó a természetbe való, könnyen megeshet, hogy nem bírná elviselni a fogságot akkor sem ha fiókaként kerülne hozzád. meg lehet próbálni, de védett madarak szóval egyeztetned kell a helyi hatósággal engedély szerzés céljából.

2013. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jobb ha kint van, nekik az a természetes, ha már van fiókád, addig tartsd magadnál, ameddig nem tud repülni!

Volt feketerigó fiókám, aki vérző szárnnyal került hozzám, nevelgettem amíg nem tudott biztosan repülni és elengedtem a kertben. A szomszéd fáján lakott de gyakran visszajárt a mi udvarunkba is táplálékot keresni. Ez tavaly tavasszal volt, most már ugyan egy jó ideje nem láttam, vagy csak nem tudom megkülönböztetni a többitől, rengeteg rigó van esténként errefelé.

2013. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 de én nem is zárom semelyiket sehova :)
2013. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!