Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt a madaram?

B42 kérdése:

Miért csinálja ezt a madaram?

Figyelt kérdés
sajnos én azt nem értem a madaramban hogy ha be rakom a kezem menekül kergetem a kezemmel és akkor egyszercsak ráül amitnt kiszedem elrepül le ül a földre és amikor közeledek fut repül minden miért?

2013. júl. 21. 16:06
 1/4 tomiszi válasza:
100%
Mert meg nem ismer nagyon foglalkoz vele tobbet beszelj hozza
2013. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a válaszokat előre is köszönöm
2013. júl. 21. 17:16
 3/4 A kérdező kommentje:
a madaram tojó tehát a beszédnek sok értelme nics se ismer mert több mint egy éve megvan
2013. júl. 21. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kergeted azt a szerencsétlen madarat? Majd ha akar, akkor odamegy hozzád! És miért kell kivenni? Van annak lába, majd kijön, ha akar. Ezt ő bántásnak veszi és ezért (is) menekül. Nagyon fél tőled. Viszont arra rájött már, hogy ha rááll a kezedre, akkor békén hagyod - az enyém is csinálta ezt - mondjuk össz 2x kergettem a kalitban, de azóta nem kergettem, ő jön ki magától, és megy is be, tegnap óta már rászáll a kezemre kinn. Tényleg ne sürgesd! És nem minden madár egyforma. Nekem az előző madárka kb a negyedik év után jött a kezemre amikor a kedvenc desszertjét mutattam neki. Előtte gyűlölt.
2013. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!