Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van egy madárpókom, és a...

Van egy madárpókom, és a potroháján majdnem az egész ször hiányzik, mitől lehet?

Figyelt kérdés
azt tudom h ha vedleni készül ott lejön neki, de most nagyon szinte már kopasz szegény :/
2010. júl. 30. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Tudsz képet mutatni? Nekünk Geniculatank van, az azért kopasz, mert a Párom néha mérgesíti és lerugdossa róla szőrt. (Focilabdának nézi).
2010. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

honduraszi göndör szörű pók(barchipelme albopilosum) hát olyan kép vanahol a hasa látszik csak:D

[link]


amugy googleben amit találtam ilyen: a legfelsöt nézd mert az enyém is lány:

[link]

2010. júl. 30. 13:39
 3/9 A kérdező kommentje:
rugdosa? uristen szegény az ewnyém az bent van a terráriumában, mondjuk már elég idös 9éves félek h nem sokára elpusztul :/
2010. júl. 30. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rugsossa ha mérges. Két hátsó lábával. Nem tudom ez a faj meddig él, mienk még csak 2 éves. De a potrohrugdosásba nem hal bele, csak megkpoaszodik. :-)
2010. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hello, nekem geniculatám van 7hónapos , nekem is szokta rugdosni a szőrt ha megijed. Amugy az anyiba jó hogy ha a potrohfoltja besötétedik akkor vedleni fog, a vedlés után ujra szőrös lesz! Egy 9éves pók még fiatal, én ugy tudom a nöstenyek 20-25évig élnek, a himek csak 3-4.
2010. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

20-25?wow azt hittemh 10-12évig

de joo.

megijed?hát pedig nem csináltam semmi olyat h megijedjen. na mind1 köszönöm h irtatok!

2010. aug. 2. 22:51
 7/9 G3C1 ***** válasza:
ez azért van, mert ha megijeszti valami, akkor a természetben ha ráfötri a szőrt a támadóra, az megijed, és békén hagyja..ez csak egy védekező mechanizmus:)))
2010. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Staropramen válasza:
addig örülj amíg csak rugdos, az enyém már ugrik a kézre :D
2011. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen így védekezik hogy lesöpri a szőrét

[link]

2013. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!