Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj pár szelidíté...

Hullámos papagáj pár szelidítése? Lehetséges?

Figyelt kérdés
olvastam hogy ha egyedül van a papagáj, jobban lehet tanítani, erősebb kapcsolata lesz a gazdájával.. viszont ha párban van boldogabb de nem figyel annyira a gazdájára.. szóval lehetséges egy párral ugyanazt a kapcsolatot kialakítani mintha csak egy madár lenne? Lehetséges mindkettőjükre ugyanannyi időt szentelni? Vagy először csak egyet vegyek és vele 'barátkozzak össze' és később adjak neki párt?
2013. júl. 30. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

üdv, nekem is volt Gyurika hullámosom, amíg egyedül volt addig figyelt rám meg még beszélt is, amint hozzákerült a lány ( aki addig egy rokonnál volt, és vele is jó kapcsolatot ápoltam ) levegőnek néztek mind a ketten.

szóval az én esetemben ez nem járt sikerrel.

2013. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A papagájokat TILOS egyedül tartani! NEM szabad! Én azt javaslom, hogy egyszerre vegyél kettőt, én is úgy tettem, és mégis nagyon okosak. :)
2013. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!