Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meggyűrűzött galambot találtam...

Meggyűrűzött galambot találtam az udvarban, hogy találhatnám meg a gazdáját?

Figyelt kérdés
Nagyon fáradt volt, megetettem itattam, nagyon szelíd hagyja megfogni magát. Mit tegyek vele, hogy lehetne megtalálni a gazdáját?
2008. jún. 27. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha postagalamb, valószínű hazamegy magától. De esetleg ha beírod a google-ba, hogy galambtenyésztők, akkor kidob több oldalt, ahol megkérdezheted az illetékeseket. Ők biztos többet tudnak mondani.

2008. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Google-t már próbáltam, de elérhetőséget (telefonszám) sehol nem találtam.


Este nem merem elengedni, nehogy macska megfogja.


Azt honnan tudom, hogy postagalamb-e és biztosan hazatalál?

2008. jún. 27. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A postagalamb kistestű galamb, nem az a fajta mint pl amik a nyugati pályaudvaron vannak. De én úgy tudom mindegyik galamb hazatalál, szóval ha magához tér és erőre kap én elengedém.
2008. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban lesz engedd el!ha elmegy úgyis hazatalál!de ha nem megy el szerintem megtarthatod!
2008. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül szakértőt kérdezz meg, mert az útja során akár betegséget is összeszedhetett. Sajnos a madaraknál ezekkel számolni kell. Nem biztos, hogyha elengeded, jobb lesz a sorsa. Szerintem inkább hirdesd interneten esetleg plakátozz, minél több helyen, ki tudja honnét ment el. Hogyha van lehetőséged, akár meg is tarthatod (feltéve, ha két héten belül nem jelentkezik gazdi). Vidd el egy galambokkal foglalkozó egyénhez és ő mindenképp ad valami jó tanácsot. Lehet, hogy postagalamb, akkor meg elengedheted bátran. Persze ezt csak szakértő tudja megmondani. :) Sok szerencsét ;)
2008. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon én találtam elérhetőséget ;)

0630/495-0834

modoklaszlo@freemail.hu


Ő egy galambtenyésztő, talán ő többet tud mondani. (Hogyha e-mailt küldessz, tanácsolom, hogy csatolj mellé képet is! :))

2008. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!