Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel jó az idő kiraktam a...

Mivel jó az idő kiraktam a pintyeim az udvarra kis idővel utána megnézem minden rendben -e és minden ahova leszállnak tiszta vér az űllőfák sat mit tegyek?

Figyelt kérdés

#vér #az üllőfa
2013. aug. 3. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Megtámadta őket egy macska vagy egy ragadozómadár! Ki akarta szedni a kalitkából a zsákmányát. Karvaly ilyen vakmerő. Semmilyen kalitkamadarat nem szabad kitenni felügyelet nélkül, árnyékbe sem!
2013. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kinn voltunk az udvaron kb 30 cm-re
2013. aug. 3. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon vakmerő, nekem télen a fejemet súrolva akart lecsapni az etetőre.
2013. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem vettük volna észre ha egy ilyen lecsap ezt kétlem mert nyugottak és ha valami van össze vissza repülnek
2013. aug. 3. 14:50
 6/8 A kérdező kommentje:
azért köszi de a lényeg az hogy mit tehetek
2013. aug. 3. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a hullámosaimmal történt ilyen nemrég, ők bent voltak, szintén minden riszta vér vol. Kiderült, hogy az egyikük letörte a körmét, abból folyt a rengeteg vér. A körömre egy kis fertőtlenítőt tettem, és a z állatorvos tanácsára infralámpa elé tettem

Majd irj, hogy mi volt

2013. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia köszi a segítséget fertőtlenítettem és elállítottam a vérzést már jobban vannak és énekelgetnek
2013. aug. 5. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!