Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keserít el ha bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keserít el ha bunkó velem, és miért keres utána? Miért tesz úgy mintha minden rendben lenne?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
mert mint írtad bunkó
2013. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod, hogy bunkó, akkor minek állsz vele szóba?
2013. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen első, ez így van. De akkor utána keressen, ne tegyen úgy,mintha nem történt volna semmi.

Mintha egy pohár lennék, akit földre dob,és a szilánkokat összesöpri,majd utána bánkódik,hogy miért pont ezt a poharat vágtam földhöz?

Leginkább az zavar,hogy utána elfelejti,azt gondolja,minden rendben... Pedig nincs,sőőt semmi sincs rendben,minden sz*rul működik.

2013. febr. 7. 17:06
 4/10 A kérdező kommentje:

első mondatban: Utána se keressen.*


Második: :/ mert nem tudom magam sem... Egyre elhatalmasodik a helyzet, egyre rosszabb, mindig akkor a legrosszabb,mikor azt gondolom köztünk minden rendben van, közben ő pedig úgy viselkedik,mintha bántanám,mintha megérdemelném... Persze rá 10 perccel, már újra megy a 'nyali',de akkor miért? ezt nem értem..Utána miért érdekli, mi van velem, ha már nem szeret,miért nem felejtsük el egymást..:/ Nem értem,mindig azzal nehezíti meg,hogy utána még keres,és így nekem nehéz csak, mert mindig valamit érzek, ha egyszerűen mondaná,hogy többé nem érdekli a kapcsolatunk nem érdekelne..:( De így..:/

2013. febr. 7. 17:09
 5/10 A kérdező kommentje:

Bár sokáig szokta azt is csinálni, hogy nem keres, ha én keresem nem érdeklem, utána pedig futkozik utánam... Pedig akkor nem kéne már, akkor kéne hagyni,hogy elusszon. Attól félek,sosem fogok tőle megszabadulni,pedig csak 'bánt' egy ideje..:/.

Jó vagyok neki ha kellett,ha épp nincs rám szükség,'félrerak'.

2013. febr. 7. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki?
2013. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért,mert azt élvezi,hogy a bábja vagy.Ezt nevezik kihasználásnak,illetve érzelmi manipulációnak.Volt/van benne részem sajnos nekem is.
2013. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, és most elégeltem meg :@ ugyanezt csinálja, vmelyik nap szakitott velem, masnap mintha mi sem tortent volna, igy szeretlek ugy szeretlek ...
2013. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?
2013. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)!

Egyébként 1,5 éve. De megoldottuk mondjuk,és remélem többet nem lesz ez:s

2013. febr. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!