Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galamb tartása felnevelése?

Galamb tartása felnevelése?

Figyelt kérdés
Éjjel találtam egy galambot. Nincs még olyan nagy mint egy felnőtt példány, és úgy tűnik egészséges is csak még nem tud repülni. Szaladni viszont annál inkább. Szárnyai is épek, és tolla van. Fehér alapon szürke foltos. Nem tudom milyen fajta lehet, és szinte semmit nem tudok róluk. Csak annyit hogy mag evők és hogy sokat isznak. Mivel etessem, és mit rakjak alá? Széna esetleg jó vagy inkább forgácsot? Milyen magokat adjak neki?
2013. aug. 6. 07:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Még annó mi is találtunk egy kis galambot, felneveltük, és azóta sem hagy el minket.:)

Ilyen pici korban azt javaslom hogy fecskendőt toljatok a csőrébe és úgy itassátok..(persze lehet h iszik ő magától is, ezt csak azért írtam mert a miénk kis korában nem volt hajlandó). Etetni meg úgy kell hogy megfogod az öledbe, az egyik kezeddel kinyitod a csőrét, és beadod neki a kaját. általában búzát esznek, de mi csináltunk neki "madár-kaját", abból formáztunk kicsi gombócokat és azt adtuk oda neki. Az hogy mit raksz alá, már csak részlet kérdés, a papír is tökéletesen megfelel, de tökéletes a széna is..a forgács sztem felejtős. Nagyjából ennyi, ha még van valami kérdésed, írj bátran! :)

2013. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!