Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy nimfa papagájom de,...

Van egy nimfa papagájom de, nem tudom megállapítani a nemét, segítség kellene, hogy szerintetek milyen nemű?

Figyelt kérdés
Citrom sárga színű és az arcán mind két oldalán van 1 narancs sárga folt ami igen erős színű. A teste szürkés citromsárga a farka citromsárga és erős szürke csíkos. Akkor csipog ha, nincs előtte kaja:D ha beszélek hozzá akkor tátog egyébként kb 1 hete vettük de, már a tenyeremből eszik :) ) Képet nem tudom hogy hogy tudok küldeni de, majd megpróbálok küldeni.

2013. aug. 13. 12:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


így néz ki.. :)

2013. aug. 13. 12:40
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hím, de a kép segítene. a facebook-os linket pedig nem tudom megnézni, mert nem engedélyezett..:/
2013. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2013. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2013. aug. 13. 17:19
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi hogy, írtál :) szerintem már eltudtam küldeni normálisan a képet. Nekem még most van először ilyen papagájom és azért is kértem segítséget mert, lehet hogy veszek még egyet, hogy ne unatkozzon de, ha veszek akkor ugy szeretném hogy tudjonak pározni és legyen majd sok papagájom :D

Nagyon megszerettem olyan mint egy kisgyerek, csak őő keveseket csippant. Reméllem tudott segíteni a kép. És köszönöm válaszodat :) te, miből gondoltad hogy hím?

2013. aug. 13. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Több gond is van amit a madár fog megsínyleni. Többit privátban írom.
2013. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
okés..de nemlátom h írtál volna..az az igazság h én nem értek ehhez még annyira..ma regisztráltam magam :D
2013. aug. 13. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? mert ha már van egy éves akkor tuti tojó, de ha még fiatal akkor lehet hím is mert a tojó ivarérés után is gyöngyös marad de a hím kivedli. És ha fütyül dallamokat, utánoz hangokat akkor tuti hím.
2013. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az álatkereskedésben azt mondták hogy még nagyon kicsi....háát ha beszélek neki akkor tátog, ha megy a zene akkor tátog ,intha énekelni szeretne csak még nem jön ki a hang...de tegnap már azt vettem észre hogy ha megy a zene egyre többet fütyörészik :D tegnap már bevittem a fürdő szobába és kivettem a kalitkából a tenyeremen evett és nem is gondolt arra hogy elrepüljön ugyan úgy evett a kezemből :D és őő fog tojni?? mármint voltak olyan oldalak h azt írták hogy a fiú ha lány akkor is fog tojni jah meg ha egyedül van akkor is.... hát én nem tudom :D
2013. aug. 16. 10:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha fütyül akkor tuti hím és így nem lesz tojás :)
2013. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!