Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy kanárit és egy papagájt...

Egy kanárit és egy papagájt lehet egy ketrecben tartani, nem bántják egymást?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet kis kalitkában papagájt és kanárit együtt tartani.
2013. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A papagáj bánthatja a kanárit. De ez attól is függ, h milyen fajta. Egy hullámos nem valószínű, h bántja, bár ez madárfüggő, de pl a törpe papagáj 100% h kicsinálja a kanárit. És még ha ki is jönnek egymással én kis kanári ketrecbe nem raknék papagájt.
2013. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a tiéd a másik nemrég feltett kérdés is:

Az lenne a legjobb hogyha a 2 egy szobában lenne egymás mellett 2 külön kalitkában. Így elmoziznak(elnézik egymást) amikor épp nem foglalkozol velük. De egy kalitkába semmiképp. A kanári nem tudom milyen jellemű madár de egy hullámos még egy nimfát is simán elnyom pedig sokkal nagyobb nála. Az én volt hullámosom még a nyugodtabb,szelídebb típusú nagypapagájomat is elnyomta.

2013. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok és én sem azt írtam, h biztos, h kijönnek egymással. Te ismered a madaradat, h mennyire pörgős, mennyire nem. Nekem volt olyan hullámosom is, ami még a zebrapintyektől is félt azt nem mert menni enni :D
2013. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!