Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hintázva alszanak?

Hintázva alszanak?

Figyelt kérdés

2 hullámos papagájom van. Este lefekvés után még sokáig szoktam hallani, hogy mozog a hinta. Ha elcsendesedik, újra el kezd mozogni. Látni nem nagyon szoktam, mert sötét van, és le is vannak takarva. De tegnap meglestem őket, bekukucskáltam, mindkettő ült mozdulatlanul, a hinta pedig hintázott. Benéztem 10 perc, 20 perc múlva is, akkor is.

Direkt hintáztatják, vagy így alszanak, vagy mi erre a magyarázat?


2013. aug. 18. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Cuki! Persze, hogy direkt.
2013. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak 1 hinta van? Beleférnek mindketten?

Lehet a hintába akarna aludni mindkettő de mivel nem férnek el benne mindketten veszekednek és hol az egyik hol a másik ül a hintában és ahogy ugrálnak ki-be a hintába azt hallod. Vegyél még egy hintát vagy egy nagyobbat.


Nálam is szeretnek a hintába pihenni,aludni de mivel egyszerre is beleférnek általában nincs vita. Igaz most épp a hinta tetején ülve alszanak.:)

2013. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én készítettem nekik a hintát, még hárman is elférnének benne :)

De amúgy ha leugranak róla, azt meghallom! Ők teljesen csendben vannak, a hinta lengése hallatszik, és meg is lestem őket, ők nyugodtan ülnek egy helyben.

Köszi az eddigi válaszokat!

2013. aug. 19. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!