Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fiú hullámosnak furcsa a...

Fiú hullámosnak furcsa a testtartása miért lehet?

Figyelt kérdés
A fiú hullámosom a nap nagy részében lefele lógatja, hajtja fejét, a csőre sokszor szinte hozzáér az ülőfához? Tudtok ebben segíteni hogy miért tartja magát így? Mit jelenthet ez? Egy hete van nálam kereskedésből ,szerintem nem is fiatal.

2013. aug. 23. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az orra már sötét kék akkor biztos nem fiatal, lehet, hogy már nem birja magát tartani, repültetni próbáltad?
2013. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Holnapra tervezem, hogy kinyitom a kalitka ajtót.Egyébként szelíd, eszik a kezemből ( szinte csak abból) néha hintára ül.Félek egyenlőre még ki sem fog jönni.Sötét már a csőre igen, és szürkés a lába.
2013. aug. 23. 13:45
 3/12 anonim ***** válasza:
az enyémnek is mondjuk de még csak 3 éves múlt, lehet, hogy megviselte az új hely, pl az enyém is csak kézből evett, igaz őt 2 hónaposan kaptam.
2013. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor a korát nem tudjuk kideríteni! De mit gondoljak a testtartásról? Mivel tudnék rajta segíteni, ha már így jártam a kereskedésben?
2013. aug. 23. 13:54
 5/12 anonim ***** válasza:
tegyél fel ide egy képet róla, arról a testtartásról és megnézzük . néha a mieink is nagyon durván tudnak ülni, lehet h nem kell rosszra gondolni. Itt sokan vagyunk, mert így igazából nem lehet eldönteni, csak ha látjuk.
2013. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudsz tanácsot adni hogyan? A kép már a gépen van, csak nem tudom hogyan tegyem ide. Köszönöm a segítséget!
2013. aug. 23. 18:15
 7/12 A kérdező kommentje:
2013. aug. 23. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Juj, ilyet még sosem láttam pedig már több mint 10 éve vannak madaraim. ... Bocs, de nem tudok segíteni . hüeséget meg nem akarok mondani.
2013. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm, esetleg valaki tud segíteni?
2013. aug. 23. 20:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyukám azt mondta, hogy nem bírja tartani a fejét, annyira gyenge és/vagy beteg.. Alszik-e sokat?
2013. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!