Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy van ez a hull. papagáj...

Hogy van ez a hull. papagáj genetikájában? Miért jönnek ki nekem vajszínű egyedek?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, h hogy jönnek ki, mert nekem mindig véletlenül jön ki ez a szín. Am tenyésztő vagyok és külön szaporítom a lutínókat és az albínókat, de az azok utódja mindig vay sárga vagy hófehér. Amikor meg ez a szín jön ki mindig vagy két zöld, vagy két kék a szülő. Valaki ért hozzá? Én nem találtam ilyen oldalt, amin ezt megnézhetném :S

2013. aug. 28. 17:12
1 2
 11/13 anonim válasza:
háát...elég tágas kalitkájuk van..heti 4-5 x ki is engedjük őket hogy tudjanak repkedni...az odú sötét...egy kis karika lyuk van rajta ahol betud menni...tudom hogy már járt benn...mert már láttam is ..meg ahogy megrázta magát toll is maradt benn...de tartósan nem marad benne..vhogy elvesztette az érdeklődését :S a hím kb 3 éves ...a tojó kb. 2 - 2,5 .....főtt tojást mindig kapnak...de nem nagyon skalpol nekik..esznek esznek belőle....de általában kiszórják...amit igazán csípnek az a lóhere...
2013. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ha néha-néha járogat be, az már jó jel. Előbb utóbb rákapnak, sztem lehet, h csak meg kell várni a kotlási időt. Am. én azt tanácsolnám, h szénát szórj nekik az odúba és odún kívül is. Lehet az a baja, h nem tud mit behordani?


Megsúgom, amúgy h volt pár amit különraktam költeni és rögtön az udúba raktam bele őket. Ki sem jöttek egy óráig és 3 nap múlva volt tojás. Tehát csak akkor csináld ezt, ha nem túl ijedősek. De írtad, h néha azért jár be szóval..

2013. szept. 4. 21:00
 13/13 anonim válasza:
Köszönöm Szépen :) próbálkozunk :)
2013. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!