Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S. Az baj, ha a madaram...

S. O. S. Az baj, ha a madaram mosogatóvizet nyelt? Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Az úgy kezdődött, hogy reggel kinézett a madaram az ablakon. (biztos hiányzott neki a szabadság, de állandóan kint van.) Aztán sikerült megnyugtatnom, és levittem magammal, hogy ne legyen olyan egyedül, amíg én a dolgommal foglalkozok. Elvégeztem a dolgok nagyját, és csak a mosogatás maradt egyedül. Jól ment egy darabig, repkedett egy kicsit a madaram, de aztán meglátta hogy mosogatok. Le is repült a fejemről a konyhaszekrényre, és a mosogatóhoz totyogott, ami még nem volt akkora gond, mert nem találtam túl veszélyesnek. De azután az én kis kámikáze nimfamadaram beleugrott a mosogatószeres vízbe. Nem tudom hogy nyelt e a vízből egy kicsit, de szerintem egy kicsit igen. Gyorsan lemostam sima vízzel a tollát, hogy mikor tisztogatja magát, nehogy több mosogatószer kerüljön a szervezetébe. De azonnal kiszedtem a vízből. Utána evett egy kicsit, és kihoztam a vállamra, hogy itt üldögéljen, és ne a kalitkába. Egy kicsit aludt is, fél lábon, ami egy kis megnyugvást jelentett számomra. Most újra az az eleven kismadár, aki azelőtt volt. De nem szeretném elbízni magam, mert ki tudja, mi lehet a következő két napban. Megfigyelem, és ha jól lesz, akkor hálát adok a jó istennek, hogy semmi baja nem lett.
2013. aug. 29. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

NE izgulj, ha nem lett baja ennyi idő múlva sem lesz szerintem. Biztos nagy becsben van, remélem h jobban lesz:)

És én a helyedben megfürdetném csapba, h a tolla se legyen olyan.

2013. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!