Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájok mennyire...

Angi777 kérdése:

A hullámos papagájok mennyire szeretik a hintát és a létrát?

Figyelt kérdés
Persze a fából készültek.

2013. szept. 2. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
A mi hullámos papagájunk a hintát nem szerette, létrája nem volt, viszont a kis tükörért odáig volt.
2013. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a papagájoknak is lelkük van, és ezért válogatósak, de mivel nagyon okosak is, szoktathatók és taníthatók.


Ezért is nem mondok példákat, miket szeret a mienk, mert amennyi volt, mind mást szeretett. Próbát megér, hogy beteszed,


A kézzel épített létrához mindenképpen gyümölcsfákat ajánlok alapanyagnak, azt szeretik rágcsálni is. Esetleg finomságokkal lehet rászoktatni, hogy felmenjen (ha nincs kézhez szoktatva, a létrára rakod, és felmászik érte).

2013. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Tükröt nem szabad nekik adni, sem csengőt!


Az én madaraim mindig veszekednek a hintán, hogy ki legyen benne, ezért vennem kellett egy másikat is. :D Imádják, éjszaka azon alszanak. Szeretik lökni magukat. A létrákon is élveznek mászkálni.


Mindenképpen a madártól függ, hogy ő éppen mit szeret. Ki kell tapasztalni és kell a változatosság. :)

2013. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A létra az 28 cm bolti a hintát csináltam én de azt szeretik rágcsálni, a létrát csak pénteken tudom kipróbálni, de mivelszeretnek mászni szerintem a létrát sem foglyák megvetni és nagyon köszönöm a válaszokat legalább tudom hogy nem tiltott játékok mint a csengő és a tükör :)
2013. szept. 2. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem két hullámosom van, egyik a hintáért van oda, a másik a létrán mászkál állandóan:D Változó, ki kell tapasztalni. Egy régi hullámosom pedig az etetőjén csüngött mindig x)
2013. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Még annyit elfelejtettem, hogy ne várd azonnal a reakciót. Félénk madarak, de idővel győz a kíváncsiság! :)


Az enyémek kaptak egy játszóteret, minden extra van rajta. 2 hét volt, mire az egyik kipróbálta és nagyon megszerette. A másik félt tőle még egy hónapig, most meg imádja. :D


3as voltam. :)

2013. szept. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyémek a hintát nagyon szeretik, abban ülnek sokat, abban alszanak, és nekem is lökik magukat, még este sötétben is :). Amikor meglett a 2. hullámosom, nekem is veszekedtek a hintán, ha az egyik beleült, a másik a farkát húzogatta, amíg ki nem ugrott, utána meg fordítva. :D

Aztán csináltam nekik egy jó nagyot, az idejük nagy részét abban töltik.

Létrájuk nincs, mászókájuk van, de azt is szeretik, sokat csüngenek rajta :) Ilyesmi [link]

2013. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat.
2013. szept. 4. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:

A tükör tényleg veszélyes, mert az hiheti, hogy a párja van benne, és neki áll etetni, és felöklendezi a magokat, és ettől begyulladhat a begye.


A csengő miért rossz neki?

2013. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!