Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miben vihetnék haza a keresked...

Miben vihetnék haza a kereskedésből egy zebrapintyet?

Figyelt kérdés
Vidéken lakom a busz út körülbelül fél óra... a doboz mennyire jó megoldás?

2013. szept. 16. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem jó az, igaz, hogy keresztbe-hosszába körbe-kötném zsineggel, hogy könnyebben szállítható legyen. Ezért minden oldalára több helyen fúrnék rá kb. 5 Ft-osnak megfelelő lyukakat, hogy elegendő levegőt és fényt kapjon.
2013. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és kell valamit raknom neki addig a dobozba?
2013. szept. 16. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A doboz teljesen jó. 5 Ft-os nagyságú lyukakat ne csinálj rá, mert azon már ki tudja dugni a fejét és ha bepánikol, baj lehet. Kisujjköröm nagyságúnál nem kell nagyobb.
2013. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kis szalmát, hasonlót rakhatsz neki bele, hogy a kis lábai ne a csupasz (csúszós) kartondoboz alján legyenek. A kalitkájában is lesz valami a lába alatt, ott sem a csupasz "talajon" fog szaladgálni.
2013. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy zárt doboz a legjobb a szállításra.

Fényre nincs szügsége, sőt a sötétben megnyugszik és nem töri össze magát.

2013. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Fényre nincs feltétlenül szüksége, de levegőre igen!!!!
2013. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyobb befőttesüvegbe teszel egy kis szalmàt, ollóval ki tudod szúrni a tetejét így levegőt is kap. Én is így hoztam haza az enyémet, szerintem egyszerű és praktikus:-)
2014. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!