Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az tyukomnak nagyon meg van...

Az tyukomnak nagyon meg van nőve a zuzája és érezni is hogy tele van kavicsokkal. Emiatt nem bír menni és nem jön ki az ólból. Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 17:41
 1/5 hirioti01 válasza:
Vágjad le de nagyon gyorsan mielőtt megdöglene,és akkor már megenni se lehet
2013. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs nem a zuzájába hanem a begyébe
2013. okt. 15. 19:25
 3/5 anonim válasza:
Akkor is vágdle. Az lesz a legjobb neki.
2013. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gubbaszt akkor vágás. Tudom hogy nem szeretnéd, de sajnos így lesz a legjobb, de már így is kérdéses hogy mennyire tudod felhasználni a húsát mert nekem is volt egy tyúkom ami gubbasztott meg minden és amikor levágtam, meg leszedtem a tollait akkor szembesültem a szomorú valósággal hogy már csak a kutyusnak lesz jó :( De szétbontottam és tele volt a teste vízzel és csontsovány volt szinte csak annyira borzolta a tollát hogy ezt nem vettük észre és annak is a begye tele volt mindennel, valószínű hogy össze evett valamit mert a párom mesélte hogy kiszökött az ólból és a garázsba is bement hol össze evett mindenfélét, még csavarokat is találtam benne, meg más baja is volt, a tojás benne maradt legalább 4 db volt benne amit nem tudott kitojni, úgyhogy ez is benne lehetett sajnos. Szóval számítsál rá hogy azt már nagyon megenni sem fogod tudni.
2013. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van. Talán lekéne vágnom :'( legalább nem szenved tovább
2013. okt. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!