Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mekkora röpde kell? (sürgös)

Mekkora röpde kell? (sürgös)

Figyelt kérdés
Lesz egy hullámos papagájom,mekkora röpdét csináljak neki?benti lesz és ne legyen nagyob 100 cm-nél.

2013. nov. 18. 18:44
 1/4 anonim válasza:
Szia ha azt írod ne legyen nagyobb 100cm nél akkor ne épitsd akkorára de pl: egy 50cm mély 50cm széles 80cm magas röpde egy madárnak már bőven elég sőt még tetszeni is fog neki hogy ide oda tud ugrálni!
2013. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Készítsd a lehető legnagyobbat, amit tudsz és el is tudod helyezni. Én is csináltattam egy hatalmasat még régen az enyémnek.. Két szintes volt, az alsó részében voltak (felül pintyek, nekik nagyobb), ami 120 cm széles volt, 45 mély és 50 magas... egy rúdon ültek egész nap, szóval tök fölösleges volt, bár én mindig kiengedtem őket, és kint bandáztak..
2013. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Párban tartsd, mert társas lények. Egyébként a lehető legnagyobb helyet biztosítsd számukra.
2013. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én az amazonas menti esőerdőt javaslom
2013. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!