Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Le lehet-e szoktatni a nímfapa...

Le lehet-e szoktatni a nímfapapagájt az esztelen víjjogássról? Van-e valamilyen módszer? Kezdett szépen fütyülni, de valamiért abba hagyta, csak vijjog hogy hozzám jöhessen. Miért nem fütyül hiszen kezdte?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg kicsit többet a közelében lenni, vagy szerezz mellé egy párt (ha egyedül van).

Ha nem akar leszokni róla takard le a kalitkát egy lepedővel, azt hiszi majd, hogy éjszaka van, és csöndbe marad.

2009. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Hát nálunk semmi sem válik be! Párja is van, ha sikít letakarjuk és akkor is ugyanúgy tovább! Borzasztó, bár nagyon szeretem őt!Én általában azt szoktam csinálni, hogy amikor elkezd kiabálni kihúzom a függönyüket hogy a fény menjen rájuk és kimenekülök a szobából! Más kiutat még nem találtam!
2009. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezért szokták azt mondani, hogy jól gondold meg, hogy milyen állatot veszel!


Aki nem bírja a visítást, az adja el a madarát!


Egy hím nimfáról van szó! És lehet, hogy most tanult meg énekelni! ekkor kell párt adni mellé és majd annak fog fütyülni. Kevesebbet, de nem annyira keveset!


A lepedős dolog állatkínzás! Kell nekik is egy bizonyos órányi világosság, hogy ne legyenek depressziósak, máskülönben elpusztulnak!

2009. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát azért ez nem ennyire vészes. Attól még hogy a madár hangos és a gazdi nem bir mellette ülni ha az sikít mint a veszett akkor természetes, hogy az ember kiakad! De attól még nem kell eladni, elajándékozni....én nem is lennék már meg a madár nélkül, 10-12 éve velünk van!
2009. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!