Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szelidítsem meg a...

Hogyan szelidítsem meg a papagájomat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy hullámos papagàjt és meg szeretném szelidíteni

Légyszi adjatok tippeket.......



2013. dec. 30. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg türelemre lesz szükséged.Beszélj hozzá először minnél többet hogy szokja a hangod az elején ne fogdosd mert az elég nagy stresz neki miután már ugy látod nem ijd meg töled probálhytod kézből ettetni utána a többi jönn magától, megtanithatod hogy ha oda rakod az ujjad elé akkor rámászon és igy könnyen ki tudod venni, ezt egy kis szotyival vagy tökmaggal ellehet érni.Türelem szelíd papagájt terem.
2014. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézelődj korábbi ugyanilyen hozzászólásokban, rengeteg hasznos tippmet tudsz. Most nem vicc, de ez egy nagyon hosszú téma és a válasz is, nem lehet összecsapni nem is érdemes.Nem tudom már h hol de nagyon részletesen leírtam, kb 1 órát írtam, most se időm sem energiám de tényleg ott van mások válasza is, hasznos lesz, mert itt ma aligha lesz nagy élet azok meg már ott vannak készen :)

üdv és kiartást és sok sikert, ne add fel!!!!

2014. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat:)
2014. jan. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!