Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szelidítsem meg?

Hogyan szelidítsem meg?

Figyelt kérdés
Kaptam 2 hete egy 2 hónapos hullámost,hogyan szelídítsem meg?
2014. jan. 8. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam az én papagájommal, hogy először csak a rácson keresztül adtam neki egy kis szotyit. Amikor annak az elvétele már simán ment neki akkor már rács nélkül adtam oda. Mikor már ez is ment akkor kiengedtem a kalitkából és amikor leszállt a szotyival rácsalogattam a kezemre. Végül már ráment magától is. És akkor megpróbáltam megsimogatni (ezt nem hagyta, de vettem neki madárhámot és mindig mikor kivittem (lehet h sak azért mert ideges volt) és akkor nagyok kezesen viselkedett) és egy idő múlva már jött a kezem után a házban, hogy simogassam meg, mindig lehajtja a fejét és ha nem simogarom meg elkezd csipkedni. Ez a folyamat nálam elég sokáig tartott, de megérte. Nagyon jó barátok lettünk.


Remélem neked is beválik.

Sok sikert!!! :)

2014. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs az offért.

1. válaszoló, mennyi idő volt ez a szelídítés?

2014. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!