Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudnátok tanácsot adni a...

Tudnátok tanácsot adni a kékhomlokú aratingáról és a kisméretű kakaduról?

Figyelt kérdés
sziasztok szeretnék tanácsot kérni a 2 papagájról! mert én a következő hónapba szeretnék eggyet :)És erre szeretnék válaszokat kapni egy olyantól aki tart ilyet vagy tartott :) de olyantól is jó lesz a válasz akinek van olyan ismerőse akinek van ilyem papagája! Tehát akkor a következőket kérdezném! :D >> én ugye kicsikora óta szeretném őt felnevelni és mikor hozhatom el 6hónapos vagy több idős korában ? mennyibe kerül ilyen kicsin? tudtok ilyen tenyésztőt akkor leirnátok :) ? és a kalitkáról ? és azt belehet tanítani a papagájoknak hogy amikor nyáron meleg van és ugye nekünk nagy az udvar teli fával hogy ott maradjon velünk és ne repüljön el ??? ha például elmegyünk nyaralni 1 napra magára lehet hagyni ? én nagyon sokat szeretnék vele foglalkozni szoval nem szeretném őket párban tartani! előre is köszönöm a válaszokat ez nagyon fontos lenne hogy meg válaszoljátok de tényleg és mindenre szeretnék választ kapni de amint az előbb leirta a kissebik fajtájú kakadu és a kékhomlokú aratingáról :))) (és értelmes válaszokat szeretném:) elöre is köszöntem)!!és nem a nagyobb kakaduról szeretnék választ kapni ha nem ugye van a kissebbik fajtája még egyszer is kösözönöm ha leirnátok) !!:))))
2014. jan. 15. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
jujj papagajidomitas.hu-n olvass
2014. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia látom nem érteted én itt szeretnék tanácsot kérni és olyantól aki tart vagy tartott ilyen papagájt :** szoval még várom az értelmes válaszokat :))
2014. jan. 15. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs kisméretű kakadu vagy mit értesz alatta?
2014. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ugya a hogy látom a videokat és a kis sárgabóbitás kakadu az nagyon aranyos és tenyésztőt aki tud az minél előbb irjon elöre is köszönöm de csak fiatal korában szeretném megvenni szóval 8hónapos korában .. de ugye a kakadu ami ugye 50 cm és a 30 cm kakadu is van ..
2014. jan. 16. 18:54
 5/5 A kérdező kommentje:
de most a mretét talán nem pontosan mondtam de most már gondolom érted :)
2014. jan. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!