Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kisméretü kutya?

Melyik a legjobb kisméretü kutya?

Figyelt kérdés
Bolonese havanese si-cu és selyemszőrü közzöt? melyik a lejobb idegrentszerü kutya?
2013. aug. 21. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a máltai tetszik a legjobban :) Nekem a havanese már "túl robosztus", tudom, hogy ő is kicsi, de a másik kettő törékenyebb és jobban tetszik. Idegrendszere sztem mindnek jó, ha jó tenyészetből veszed és nem szaporított ideggyenge kutyus. Neked melyik tetszik külsőleg?
2013. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
kisméretűbe a mopsz a legcukibb, okos és nagyon szeret!!!
2013. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha szaporítótól vennéd, akkor tök mind1, egyik sem... De ha bővebben leírnád az elképzelésed, akkor tudnánk segíteni.
2013. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Egy törzskönyves kutya,jó kennelből bármelyik fajtából..nem ideggyenge,tehát jó idegrendszerű.


És miben kéne a legjobbnak lennie?

2013. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
most pedig a bolonese máltai és havanese között vacilálok utólsó válaszóó kennelből szeretnék kutyust
2013. aug. 21. 18:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Bolognese vagy máltai :D A havanese is nagyon aranyos és okos kutya de nekem jobban tetszik a sima fehér kutya. A máltai és a bolognese elég hasonlóak csak a máltainak sima a szőre míg a bolognese göndör. Fésülni mindkettőt kell és a fehér szőrük elég kényes.
2013. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Havanese, van is egy nekünk, imádja a gyerekeket,mindenkit szeret nagyon barátságos :)


robosztus??? milyen havanese-t láttál egyik válaszoló? :O

ugyan olyan testalkatra mint a bolognese,elég sok törzskönyves bichonos gazdival vagyok kapcsolatban és max annyival tér el a testalkatuk,hogy a havanese egy kicsit nagyobb,de nem robosztusabb egyáltalán!! a robusztus = erős,izmos testalkat...


Szerintem a bichonok közül a havanese és a bichon frise a legszebb külsőre..

belsőre pedig a felsorolt fajták azonosak..

2013. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tenyésztőtől veszed -tehát törzskönyvvel- akkor gyakorlatilag mindegy, amelyik tetszik. A lényeg, hogy ne expresszen, meg apródon hirdetett kutyákat vegyél 20-30 ezerért.

Egy normális kennelből 70-80 ezer körül kezdődnek a kutyák.

2013. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen döntötem bolonese veszek csak kennelt mutatnátomk nekem
2013. aug. 22. 18:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Robosztuson azt értettem, hogy a bichonok közül ő a legnagyobb, legnehezebb. Talán nem volt jó a szóhasználat.
2013. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!