Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Próbálta már valaki az ultraha...

Próbálta már valaki az ultrahangos madárriasztót?

Figyelt kérdés
Érdekelne mielőtt megrendelem, hogy érdemes-e. Az emeleti ablakot totál szétcseszik. Én nem tudom mi a bajuk ezeknek a madaraknak ( varjak) de véresre csapkodják magukat az ablaknak. Eddig soha nem volt ilyen! Valami kellene ami tuti elriasztja őket. Várom a javaslatokat, akinek volt hasonló. ( az ablak le van tükörfóliázva)

#varjú #kánya #madárriasztó #Ultrahangos madárriasztó
2014. jan. 23. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Légpuska. Hihetetlen, de nem tudsz szerintem csinálni semmit. Élelmiszeripari gyárba vagyok bejáratos, ott amit lehet dróthálóznak hogy ne fészkeljenek be. Antwerpenben a kikötőben pl a szgk parkolókat madárhálózzák. Városunkban egy lakótelepen valami hangtechnikával ragadozó madárhangot utánoznak idökapcsolással. Egy jókomámnak halastava van ott karbidágyúznak,és azt is megszokják,és egy idő után leszarják. Ultrahang? talán jó de nem sokáig. Szerintem valami kitömött vagy felfestett ragadozómadár az ablakod előtt hasznos lehetne.
2014. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem mai a kérdés... A válasz az, hogy működik, de összetett módon. Kell egy legalább 5-8 különböző frekvenciát előállító hanggenerátor és ezeket a frekvenciákat "random" váltogatni és az időt is szintén "random", hogy mikor szóljon és meddig. Ami állandóan egy frekvencián "szól", azt felesleges megvenni.
2015. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!