Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami hatekony eszkoz...

Van valami hatekony eszkoz kutya kiszoktatasara a hazbol? Spray vagy ultrahangos eszkoz? Ezek hatasosa tavoltartasra?

Figyelt kérdés
Kicsukni nem lehet, nem az enyem, de tobb mas embert irrital a jelenlete a hazban. A vilagert se bantanam, bekes modszert keresek. Van barmi spray vagy eszkoz, ami tenyleg "kiuldozi"?
2013. dec. 31. 04:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz az egy zagyvaság, szóval ezt most részletesebben és értelmesebben fogalmazd újra.
2013. dec. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A hazon belul van egy kutya, az egyik lakoe. Nem hajlando kicsukni a kertbe, mi hiaba csukjuk ki, visszaengedni. Van modszer arra, hogy a kutya ne akarjon bejonni? Ezert kerdezem pl a sprayt.
2013. dec. 31. 05:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Társasházban laktok és a kutya a lépcsőházba megy be?

Vagy hogy van ez?

2013. dec. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért nem a lakásába viszi a gazdi?
2013. dec. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Salx Narval ***** válasza:
Kérjétek meg a házfelügyelőt, hogy intézkedjen, gondolom ha többen kéritek megoldja a dolgot. A jegyzői hivatalnál érdeklődhettek a nálatok érvényes állattartási rendeletekről és bejelenthetitek ha nem jogszerű a tartás.
2013. dec. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gazdája behívja, akkor nincs ilyen módszer, semmit nem tehetsz.

A gazdáját kell meggyőzni, ez az egyetlen út.

Ha az sikerült, és a kutya utána be akarna menni, akkor sem kell semmilyen eszköz, egyszerűen fegyelmezni kell, le kell tiltani.

De ezt is a gazdájának kell megcsinálni.


Amúgy én se értem, hogy van ez. Több idegen család lakik 1 házban, 1 lakótérben?

Nincs valami házszabály állattartásra vonatkozóan?


Annyit lehetne tenni, hogy ha sok embert zavar, akkor összefogni, és úgy meggyőzni a gazdáját.


De ha külön lakások vannak, és a sajátjában van a kutya, akkor semmi közöd hozzá.

2013. dec. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi az hogy egy ház? Lakóház, társasház, közös udvaros lakások?

Úgy ezt nem lehet megoldani hogy a gazdája nem tud róla. Mert mit gondoltál, tegyük fel van egy tacskó méretű szoba kutya, amit hozzászokott hogy nem tudom, kijár a kertbe aztán vissza, és akkor egyszer csak ti, a gazda tudta nélkül befújjátok a kapufélfát, és szerencsétlen kutya meg majd nem megy ki mert nem érti mi van, és a gazdája sem fogja tudni hogy mi van a kutyával.


És akkor majd a kutya nem fog kijárni mondjuk wc-re vagy mi? Vagy legyen végig bezárva mert titeket "zavar"?

Hozzászokott hogy lakásban tegyük fel a 2 milis szőrével, és akkor ti majd most "kizavarjátok" az udvarra, a kutya majd nem tud bejönni, a gazdája meg nem fogja érteni hogy mi van a kutyával.


Nekem ez jött át ebből a zagyvaságból, ha csak nem írod le felnőtt módjára értelmesen a szöveget.

De akár hogy is nézzük szerintem nem helyes amit tesztek.

Ezt mindenképp a gazdával közösen kéne helyretenni.

2013. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sima, ket szobas lakohaz. A kutya anyame. En asztmas vagyok, a kutyaszor nem jo nekem, es a benntartasa sem higienikus (igy, ahogy anyam csinalja). A hugom allergias es retteg a kutyaktol. Anyam ezek ellenere sem viszi ki, mert a kutyat valasztotta a gyermekei helyett. Apam alkoholista, nem erdekli az egesz. Mi nem tudunk kit tenni, kihez fordulni. A kutya nagytestu es egy nagy udvar allna rendelkezesere. De hiaba csukom ki, anyam visszaengedi. Hajnalban is. En szeretem az allatokat, a kutyakat foleg. De ezt legszivesebben elvittnem mar a sinterrel. Hajnalban ugatasra kelunk, vagy hogy a kajaval morcog. Kicsi a lakas, nincs ajto a szobak kozott. Minden ruhank es kajank kutyaszoros. Pont nem vagyok mar kiskoru, hogy akar jelentsem valami hatosagi szervnel. Nah erre kene nekem megoldas...
2013. dec. 31. 16:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez ő nélküle nem fog menni, ha nem érdekli hogy evvel így a gyerekeinek árt, akkor nem tudsz vele mit tenni.

Egyébként az sem mindegy milyen fajta.


Egyébként valószínűleg a betegségetek valószínűleg a családi feszültség okozza, nem pedig a kutya.

Javaslom ezt olvasd el, magatokra fogsz benne ismerni, főleg az utolsó bekezdésekben:

[link]

2013. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha az etelben kutyaszor van es nem alszol a kutya ugatasatol, nem szamitanak a lelki okok. Ilyenkor nem lehet menhelyre szallittatni a kutyat?
2013. dec. 31. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!