Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hányszor kell megugornia a...

Hányszor kell megugornia a kakasnak egy tyúkot ahhoz, hogy fias legyen a tojása? Illetve ha sikeres volt annak milyen jelét adja?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok a téren...idáig csak nyulakat tartottam.

A csirkéknél is többször kell megugorniuk egymást valamint ha sikeres volt az akció akkor annak milyen jelét adja? pl: leesik oldalra?



2014. febr. 27. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha "fias" a tojás, akkor a tyúk elkotlik, egy helyre fog tojni, azokon ülni fog, csak enni-inni száll majd le a fészekről :) más jele nemigen van :D
2014. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kacér78 ***** válasza:
100%
Nemcsak akkor üli meg a tojásokat ha fias,sajnos akkor is ha nem az.Amúgy elég egyszer ,,megugrania,,.Nem esik sehova,végigkergeti a kakas a tyúkot az udvaron ha eléri ráugrik,ha végez leugrik és megy tovább.Persze van olyan tyúk aki úgy gondolja hagyom magam elöbb szabadulok,na őt nem kergeti végig az udvaron,azt helyben lerendezi.
2014. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

És ha egyszer megugorta akkor utána a tyúk mennyi ideig fog fias tojásokat tojni?

2014. febr. 28. 21:10
 4/5 muthinho válasza:
Hát én úgy tudom, hogy 14 napig a megtermékenyítés időpontjától számolva fiasak a tojások.
2014. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. márc. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!